Перейти до основного вмісту

Відмовостійкий кластер ArcGis

Постачання програмно-технічних засобів

Відмовостійкий кластер ArcGis - кластер високої доступності (англ. High-Availability cluster, HA cluster) — кластер, що спроектований відповідно до методик забезпечення високої доступності і гарантує мінімальний час простою за рахунок апаратного та програмного дублювання. Без кластеризації збій сервера призводить до того, що підтримувані ним додатки або мережеві сервіси виявляються недоступними. Відмовостійка кластеризація серверу ArcGis виправляє дану ситуацію, перезапускаючи додатки на інших вузлах кластера без втручання адміністратора, в разі виявлення апаратних або програмних збоїв. Процес перезапуску відомий як аварійне перемикання. В рамках цього процесу програмне забезпечення кластеризації може додатково налаштувати вузол перед запуском програми на ньому (наприклад, імпортувати і монтувати відповідні файлові системи, переналаштовуючи мережеве обладнання або запускаючи будь-які службові додатки). 

Відмовостійкі кластери широко використовуються для підтримки важливих баз даних, зберігання файлів в мережі, підтримки постійної працездатності сервісів, додатків та систем масового обслуговування важливих запитів. 

Реалізації кластерів є  досягненням відмовостійкості в цілому, шляхом виключення критичних точок відмови, в тому числі за рахунок резервування обчислювальних потужностей та здійснення підключення до мережі і сховищ даних, об'єднаних в резервну мережу зберігання даних.

Безперебійне живлення забезпечує ДБЖ, який може комплектуватися акумуляторами підвищеної ємності.

Швидкість між вузлами комплексу може бути 100мб/с, 1гб/с,10гб/с в залежності від потреб замовника. З'єднання мережевого обладнання може буди виконано оптичним кабелем(якщо це потрібно). 

За наявністю каналу зв'язку, вузли кластеру можуть знаходитись в різних місцях.

HAcluster