Перейти до основного вмісту

Комплекс управління геопросторовими даними

Постачання програмно-технічних засобів

Одним із напрямків діяльності ТОВ «ECOMM Со» є впровадження програмно-технічних засобів на основі сучасних геоінформаційних систем в інтересах сектору безпеки і оборони держави. Протягом останніх років нашою компанією були успішно поставлені програмно-технічні комплекси та рішення для структурних підрозділів Міністерства оборони та Збройних Сил України, Ради національної безпеки і оборони України, Національної гвардії України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державного космічного агентства України.

STC

Компанія  має Свідоцтво про ідентифікацію виробника (постачальника) продукції для Збройних Сил України за № 202 від 27.06.2011 р., виданого Бюро кодифікації у військовій сфері  Збройних Сил України.

Маючи багаторічний досвід у впровадженні програмно-технічних засобів для роботи з геопросторовими даними та усвідомлюючи важливість та необхідність створення засобів роботи з геопросторовою інформацією в польових умовах ТОВ «ECOMM Со» було розроблено та в 2019 році поставлено до підрозділів Міністерства оборони України програмно-технічні комплекси управління геопросторовими даними на автомобільній базі «ПТК УГПД».