Перейти до основного вмісту

Навчання роботі з ГІС

Навчання та тренінги

ESRI – провідний розробник програмного забезпечення для роботи з ГІС-даними. ArcGIS – програмний продукт від ESRI пропонує декілька рівнів ліцензій залежно від ваших цілей а також широку лінійку програмних продуктів як desktop, так і розгорнутих у хмарних середовищах.

Якщо ви прийняли рішення працювати з програмним забезпеченням ESRI, вам важливо також щоб ваші працівники (польові співробітники, аналітики, проектанти та інші) знали і уміли ним користуватись. З допомогою наших кваліфікованих викладачів, які в свою чергу не лише проводять навчання, а і щодня практично використовують ArcGIS у своїй повсякденній роботі та впровадженні масштабних проектів, ваші співробітники зможуть на 100% використовувати програмне забезпечення ESRI у роботі, таким чином спростивши і прискоривши свої звичні робочі процеси.

Ми надаємо курси наступних тематик:

  • Основи роботи з ГІС на платформі ArcGIS
  • Основи роботи з ArcMap/ArcGIS Pro
  • Основи роботи з ArcGIS Online
  • Редагування та аналіз в ArcMap/ArcGIS Pro
  • Створення топооснови у ArcMap/ArcGIS Pro
  • Робота з базами геоданих у ArcMap/ArcGIS Pro
  • Робота з ArcGIS Server (лише очне навчання)
  • Робота з багатокористувацькими базами даних (лише очне навчання)

Курси можуть проходити у двох форматах:

  1. Очно – ми проводимо курс у нашому навчальному класі у м. Київ (наші викладачі вакциновані, а навчальний клас відповідає всім карантинним вимогам), ми надаємо всі матеріали, ліцензії та технічне забезпечення, або наш викладач приїжджає до вас (офіс, або інше місце обладнане всім необхідним для навчання, технічним та програмним забезпеченням).
  2. Дистанційно – у нас налаштований навчальний портал, ми надаємо вам обліковий запис відповідно до вашого курсу, у вас повинно бути облаштоване робоче місце для кожного учня, обладнане технічним та програмним забезпеченням необхідним для навчання, ви самостійно проходите курс, а наші викладачі за потребою надають консультації щодо проходження курсу.

Зверніть увагу, що для деяких курсів, які передбачають роботу з сервером або багатокористувацькими базами даних, дистанційне навчання не є технічно можливим.

За результатами навчання ви отримуєте сертифікат про проходження курсу.

Якщо вас цікавить тематика наших курсів, і ви хотіли б детальніше ознайомитись з їх переліком, змістом та цінами, заповніть форму за посиланням, і наші спеціалісти зв’яжуться з вами у найближчий час.